O nás

Projekty za podpory EU

Projekt slévárna

Projekt těžká mechanizace

Specialista na kvalitní odlitky, těžkou mechanizaci a těžbu surovin

Naše společnost navazuje na 21letou tradici výroby mimořádně kvalitních odlitků v tuřanské slévárně přesného lití, spolehlivého provozování těžké mechanizace, autodopravy, těžby cihlářské suroviny formou outsourcingu pro významné firmy, těžby štěrkopísků a jejich další zpracování v naší pískovně v Hrušovanech u Brna. Od 1. ledna 2015 jsme se stali nástupnickou organizací společnosti AGRO Brno-Tuřany, a.s., ve výše zmíněných oborech činností.

Vytváříme přidanou hodnotu pro naše zákazníky

Naši zákazníci vědí, že umíme najít řešení, které má přidanou hodnotu a konkrétně pomáhá zhmotňovat rozmanité tvůrčí záměry. A kdo s námi byl v kontaktu, jistě poznal, že tvořit nás skutečně baví.

Rozdělení společnosti AGRO Brno-Tuřany

Kromě názvu a identifikačních údajů společnosti se pro naše zákazníky v podstatě nic nemění. Adresa sídla společnosti se nemění. A samozřejmě se nemění ani lidé a kvalita námi poskytovaných služeb. Navíc vám dnes můžeme dát příslib, že díky našim plánovaným investicím budeme moci naše služby ještě dále zlepšovat. Společnost AGRO Brno-Tuřany, a.s., se neruší ani nezaniká. Naopak rovněž plánuje využít širší možnosti veřejné podpory pro investice do modernizace a rozvoje. Jelikož obě společnosti mají stejné vlastníky, stává se Moravia Tech, a.s., její sesterskou společností a budou úzce spolupracovat.

Základní identifikační údaje naší společnosti

Moravia Tech, a.s.
sídlo společnosti Brno, Dvorecká 521/27, PSČ 620 00
www.moraviatech.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.